Nowoczesne Ogrodzenia Systemowe
  • phone 22 290 58 58
  • mail biuro@ogrodzenia-iss.pl
  • place 05-840 Brwinów, Obwodnica 1
  • schedule pn-pt 9:15 - 14:00

Podmurówki prefabrykowane

Na stanie magazynu mamy kilka rodzaji podmurówek prefabrykowanych wysokiej jakości. Od modeli standardowych, po wykonane z betonu architektonicznego.

Podmurówka prefabrykowana Uranos

Prefabrykowane podmurówki Uranos w zgodnej opini większości Klientów, są najlepszym, prostym i łatwym w zabudowie rozwiązaniem przy wznoszeniu ogrodzeń. Zastosowanie podmurówek w konstrukcji ogrodzenia zabezpiecza jego stalowe części przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników występujących przy gruncie. Montaż prefabrykowanej podmurówki zastępuje tradycyjne, czasochłonne, wylewane na miejscu budowy murki pod ogrodzenie. Na system podmurówek Uranos składają się deski i łączniki betonowe o różnych wysokościach i długościach, dobór ich zależny jest od potrzeb i uwarunkowań terenu oraz estetycznych upodobań. Różnorodność oferowanych elementów umożliwia realizację budowy ogrodzenia z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.
Oferujemy deski pełne lub z przetłoczeniem „kaseton”, odlewane w technologii betonu SCC o wysokościach: 20, 30 i 50 cm (na zamówienie), szerokości 4 i 6 cm i standardowej długości 248 cm, deski wykonane z betonu wibroprasowanego o wysokościach 20 cm (szer. 4 i 6 cm) i 25 cm (szer. 4 cm) o długości 250 cm oraz deski płukane, deski TT i deski cegła.

Jesteś monterem? a może szukasz podmurówki dla swojego ogrodzenia? Dobrze trafiłeś...

Dysponujkemy szeroką ofertą podmurówek preabrykowanych.
Jeżeli wiesz czego szukasz, to z całą pewnością u nas to znajdziesz. Natomiast, jeżeli nie jesteś pewien czego potrzebujesz, to nasi specjaliści chętnie doradzą. Zapraszzamy do kontaktu.
Na zdjęciu pokazany stos podmurówek Uranos.

Standardowe podmurówki systemowe prefabrykowane

Podmurówka betonowa jest prostym i wygodnym rozwiązaniem. Betonowa deska prefabrykowana doskonale sprawdza się przy ogrodzeniach panelowych oraz palisadowych. Płyta izoluje panel od gruntu zwiększając ich trwałość. Oferowana przez nas płyta zbrojona jest drutami żebrowanymi oraz dostosowana do wymiarów paneli ogrodzeniowych oferowanych przez naszą firmę.
Na zdjęciu pokazana podmurówka gładka wraz z betonowym łącznikiem

Dostępne podmurówki gładkie, jak najbardziej popularne podmurówki z wciąciami - tzw kaseton.
Wysokość: od 20 do 30cm (wyższe na zamówienie).
Długość 2.45m oraz 2.54m (wersja dla łączników metalowych).

Podmurówka ozdobna (płukanka)

W naszej odercie mamy także dostępną podmurówkę ozdobną, tzw płukankę.
Podmurówka betonowa typu deska płukana to wyrób z betonu architektonicznego charakteryzujący się elementem płukanym z fakturą naturalnego żwiru rzecznego. Dostępna w dwóch wysokościach – 20 oraz 30 cm.

Łącznik do desek betonowych.

Wysokości: 20,25 i 30cm. Wyższe na zamówienie.

Łącznik narożny.

Wysokości: 25 i 30cm.

Uchwyt metalowy (ceownik) do podmurówki o długości 254 cm

Dostępne Wysokości: 20, 25, 30 cm.
Dostępny w podstawowych kolorach: antracyt, czarny, zielony, brązowy, oraz sam ocynk.
Wysokość podmurówek i łączników: 20, 25, 30cm
Długość płyt: 245 i 254 cm
Elegancie i funkcjonalna rozwiązanie. Dostępne w wersji z betoneem architektowniczym (Uranos).
Możliwość użycia płącznika betonowego, jak i metalowego ceownika w przypadku dłuższej podmurówki - rozwiązanie często stosowane w przypadku przęseł palisadowych.
Możliwość wyregulowania wysokości przęseł w nierównym terenie (uskoki)

Prezentacja podmurówek