Nowoczesne Ogrodzenia Systemowe
  • phone 22 290 58 58
  • mail biuro@ogrodzenia-iss.pl
  • place 05-840 Brwinów, Obwodnica 1
  • schedule pn-pt 9:15 - 16:30

Panel ogrodzeniowy 3D

Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi panele ogrodzeniowe świetnie sprawdzą się do ogradzania nie tylko posesji, ale również obiektów przemysłowych i publicznych. Aby mieć gwarancję doskonałego efektu, wytrzymałości i niezmiennego wyglądu przez lata, wybieraj jedynie produkty sprawdzonych, doświadczonych producentów. Kupując panele ogrodzeniowe firmy ISS Polska otrzymujesz stuprocentową gwarancję najniższej ceny, sprawdzonej marki i wyjątkowej funkcjonalności.

Panel kratowy 3D

Panele ogrodzeniowe dają możliwości łatwego i szybkiego montażu ogrodzenia. Takie rozwiązanie będzie więc idealne dla wszystkich, którzy nie lubią tracić czasu i … pieniędzy. W końcu – szybszy montaż to przecież większe oszczędności. Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów możesz dostosować panele do aktualnej aranżacji terenu. Ogrodzenie będzie nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne.

Wymiary przęseł

Ogrodzenia panelowe wyróżniają się znakomitym współczynnikiem jakości, estetyki oraz trwałości do ceny. Panele ogrodzeniowe będą idealne dla wszystkich, którzy szukają sprawdzonych, wysokiej jakości rozwiązań w korzystnej cenie. Panele ogrodzeniowe wykonane są z prętów stalowych o grubości od 4mm do 5mm [fi]. Dostępne w wysokościach od 123cm do 203cm. Ogrodzenia panelowe kupuje się na sztuki, dopasowując ich ilość i rozmiary do powierzchni i rodzaju terenu, który chcemy zabezpieczyć. Tak duża rozpiętość parametrów pozwala na stworzenie perfekcyjnie dostosowanego do wymogów danego terenu ogrodzenia. Powierzchnia, pokryta materiałem antykorozyjnym eliminuje konieczność jakiekolwiek konserwacji poszczególnych elementów. Oznacza to, że ogrodzenie panelowe jest nie tylko trwałe i tanie, ale również niezwykle łatwe w utrzymaniu.

Panel kratowy należy do całego systemu ogrodzeniowego, złożonego ze słupków o profilu 60x40 mm lub 80x80 mm , do których przymocowuje się przesło za pomocą dedykowanych obejm. Do zestawu najczęściej dodaje się podmurówkę (opcjonalnie) wraz łącznikami betonowymi (standard) lub metalowymi. Dostępny jest u nas cały asortyment.
Sprzedajemy oraz montujemy. Mamy sprawdzone wykwalifikowane ekipy monterskie.
Wszystkie panele mają standardową długość 2.5m (2500mm)
Dostępne wysokości: 123cm, 153cm, 173cm, oraz 203cm
Grubość drutu [fi]: 4mm lub 5mm
Ocynkowane, malowane proszkowo
Rozstaw drutów: 50x200mm, 51 DRUTÓW PIONOWYCH
Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku.
Sprawdź dostępne kolory.
  • RAL 9005
  • RAL 6005
  • RAL 7016
  • RAL 8017

Realizacje