Nowoczesne Ogrodzenia Systemowe
  • phone 22 290 58 58
  • mail biuro@ogrodzenia-iss.pl
  • place 05-840 Brwinów, Obwodnica 1
  • schedule pn-pt 9:15 - 16:30

Panel ogrodzeniowy 2D

Panel 2D (bez przetłoczeń) zgrzewany jest z surowego drutu, następnie cynkowany ogniowo lub galwanicznie i malowany proszkowo. Charakteryzuje się dużą sztywnością, solidnymi zgrzewami i odpornością na korozję.

Panel kratowy 3D vs 2D? Czym się różnią?

Panel ogrodzeniowy 2D dzięki połączeniu średnic drutów 5 i 6 lub 6 i 8 mm jest bardzo sztywny. To je wyróznia od paneli 3D, które są produkowane z drutów o przekroju 4 lub 5mm, a usztywnienie otrzymuje się poprzez zagięcia (przetłoczenia) w kształcie litery V - stąd nazwa 3D, gdyż nie jest płaski. Za panel 2D zapłacą Państwo więcej. Jest to związane z większa liczbą materiału (większa grubość drutu) potrzebnego do wyprodukowania panela kratowego w podobnym przedziale wysokościowym. Można przyjąc, iż panel 3D to wysokiej jakości ekonomiczny odpowienik panela 2D. Zastosowanie mają dokładnie takie samo.

Wymiary przęseł

panele kratowe 2D (tak samo jak 3D) stanowią uniwersalne rozwiązanie które znajduje zastosowanie zarówno w obszarach przemysłowych oraz prywatnych. Panele kratowe montowane są wokół domów prywatnych, parków, ogrodów, budynków użyteczności publicznej , placów zabaw, wokół fabryk lub różnego rodzaju składów lub terenów magazynowych. Panele ogrodzeniowe 2D wykonane są z prętów stalowych o grubości od 5 i 6mm, lub na zamówienie z drutami o grubości 6 i 8mm. W naszym magazynie dostępne w wysokościach 143cm i 163cm. Panele o innej wysokości w przedziale 630mm - 2430mm dostepne są na zamówienie.
Wszystkie panele mają standardową długość 2.5m (2500mm)
Dostępne wysokości: 143cm i 163cm, inne na zamówienie. Okres oczekiwania około 4 tyg.
Grubość drutu [fi]: 5mm i 6mm.
Dostępne również 6 i 8mm na zamówienie
Ocynkowane, malowane proszkowo
Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku.
Sprawdź dostępne kolory.
  • RAL 9005
  • RAL 6005
  • RAL 7016
  • RAL 8017

Realizacje