Nowoczesne Ogrodzenia Systemowe
 • phone 22 290 58 58
 • mail biuro@ogrodzenia-iss.pl
 • place 05-840 Brwinów, Obwodnica 1
 • schedule pn-pt 9:15 - 16:30

Ogrodzenia palisadowe - profile poziome

Klasyczny charakter i kształt, prosta forma a przy tym niemal nieograniczone możliwości. Ta wzorcowa koncepcja w połączeniu z oryginalną kolorystyką podkreśli styl zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury

Przęsło PP 002 (P)

Ogrodzenie PP 002 (P) to połączenie nowoczesnego wyglądu i delikatnej estetyki. Model ten ze względu na swoją lekką formę podkreśla walory ogrodu i posesji. W połączeniu z dzisiejszym wzornictwem posesji prywatnych otrzymujemy spójny oraz modny design, który podkreśla dowolnie wybrany kolor. Powłoka cynkowa oraz nowocześnie nakładana powłoka malarska zapewnia wieloletnią gwarancję antykorozyjną.

Przęsło PP 002 (P22)

Klasyczny charakter i kształt, prosta forma a przy tym niemal nieograniczone możliwości. Ta wzorcowa koncepcja w połączeniu z oryginalną kolorystyką podkreśli styl zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury. Ogrodzenia PP001 charakteryzują się lekkim fasonem i prostą formą. W zależności od potrzeb można zakończyć kształtowniki na ostro dzięki czemu zyskujemy dodatkowe bezpieczeństwo. Lekka linia ogrodzenia nie wysuwa się na pierwszy plan podkreślając walory posesji.

Przęsło PP 002 (P64)

Ogrodzenie palisadowe PP 002 (P64) charakteryzują poziomo ułożone kształtowniki, które nadają mu unikalny wygląd. Dzięki nowoczesnej stylistyce, ogrodzenie PP 002 (P64) jest świetną propozycją dla domów o geometrycznym kształcie. Oryginalna forma ogrodzenia podkreśli także ciekawą aranżację ogrodu.

Przęsło PP 002 (P82)

Model PP 002 (P82) to unikatowe ogrodzenie horyzontalne. W niepowtarzalny sposób podkreśla współczesną architekturę domu oraz ogrodu. Nowoczesny, geometryczny design, pozbawiony elementów dekoracyjnych sprawia, że ogrodzenie PP 002 (P82) podkreśli wyjątkowość każdego budynku. Nowoczesna linia i modernistyczny styl ogrodzenia nadaje wyrazistości każdej posesji i podkreśla jej niepowtarzalny charakter. Szerokie, horyzontalne profile oraz wąskie przestrzenie pomiędzy nimi to nie tylko nowoczesny design, ale również gwarancja prywatności na satysfakcjonującym poziomie.

Przęsło PP 002 (P82) MIX

Jednolite do tej pory wypełnienie zostało przełamane odcinkiem węższych profili, dodając tym lekkości całej konstrukcji.

PP002 DIVERSO

DIVERSO to ogrodzenie, które możesz zaprojektować samodzielnie. Wykorzystanie różnych profili, kolejność ułożenia i szerokość rozstawu to parametry, które możesz wybierać według własnego gustu. Takie możliwości gwarantują, że ogrodzenie będzie do Ciebie idealnie dopasowane.

AW.10.230 Home Inclusive

Przęsło marki Wiśniowski z serii Home Inclusive. Wypełnienia w tym systemie wykonane są z kształtowników zamkniętych oraz blach pełnych w zależności od wzoru

AW.10.104 MODERN

Przęsło należące do systemu MODERN marki Wiśniowski. Wypełnienia wykonane są z kształtowników zamkniętych oraz blach perforowanych i pełnych w zależności od wzoru

AW.10.105 MODERN

Przęsło należące do systemu MODERN marki Wiśniowski. Wypełnienia wykonane są z kształtowników zamkniętych oraz blach perforowanych i pełnych w zależności od wzoru

AW.10.106 MODERN

Przęsło należące do systemu MODERN marki Wiśniowski. Wypełnienia wykonane są z kształtowników zamkniętych oraz blach perforowanych i pełnych w zależności od wzoru

AW.10.107 MODERN

Przęsło należące do systemu MODERN marki Wiśniowski. Wypełnienia wykonane są z kształtowników zamkniętych oraz blach perforowanych i pełnych w zależności od wzoru

AW.10.114 MODERN

MODERN – AW.10.114 to ciekawy model ogrodzenia palisadowego, który znakomicie pasuje do każdej posesji. Jest szybki w montażu i gwarantuje doskonały wygląd, niezależnie od typu posesji. Model wykonany został z wysokiej jakości stali, gwarantującej dużą stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Aby zapewnić ogrodzeniu trwałość na naprawdę długie lata, model ten został zabezpieczony przed korozją metodą cynkowania ogniowego oraz malowania proszkowego. Segment ten składa się z klasycznej ramy ogrodzeniowej z wypełnieniem w postaci pięciu poziomych profili.
W zależności od modelu dowolność w układzie kształtowników (prześwity). Różne wymiary profili. Możliwość dobrania modelu z gęstszym ułożeniem paneli, co pozwala zapewnić prywatność na każdej posesji.
Reprezentatywne wzornictwo. Zgrabny design.
Bogate wyposażenie dodatkowe
STAL OCYNKOWANA + MALOWANIE PROSZKOWE to gwarancja najwyższej jakości.
Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku.
Sprawdź dostępne kolory.
 • RAL 9005
 • RAL 6005
 • RAL 7016
 • RAL 7021
 • RAL 8019
 • RAL 8017
 • RAL 7040
 • RAL 7030

Realizacje