Nowoczesne Ogrodzenia Systemowe
 • phone 22 290 58 58
 • mail biuro@ogrodzenia-iss.pl
 • place 05-840 Brwinów, Obwodnica 1
 • schedule pn-pt 9:15 - 16:30

Ogrodzenia palisadowe - profile pionowe

Klasyczny charakter i kształt ogrodzeń palisadowych z pionowymi profilami. Ta wzorcowa koncepcja w połączeniu z oryginalną kolorystyką nadaje się zarówno do ogrodzenia klasycznego, jak i nowatorskiego domu.

Przęsło PP 001

Klasyczny charakter i kształt, prosta forma a przy tym niemal nieograniczone możliwości. Ta wzorcowa koncepcja w połączeniu z oryginalną kolorystyką podkreśli styl zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej architektury. Ogrodzenia PP001 charakteryzują się lekkim fasonem i prostą formą. W zależności od potrzeb można zakończyć kształtowniki na ostro dzięki czemu zyskujemy dodatkowe bezpieczeństwo. Lekka linia ogrodzenia nie wysuwa się na pierwszy plan podkreślając walory posesji.

Przęsło PP 002

Model PP 002 to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na oryginalnym i stylowym ogrodzeniu. Ten typ ogrodzenia sprawdzi się zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i tradycyjnych projektów. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru dowolnego koloru, dzięki czemu nabierze ono niepowtarzalnego charakteru i idealnie dopełni aranżację przestrzeni. Model znajduje swoje zastosowanie zarówno przy domach jednorodzinnych jak i obiektach przemysłowych. Kompletna linia elementów modułowych, furtek, bram uchylnych i samonośnych pozwala na dostosowanie ogrodzenia do wymagań obiektu oraz ukształtowania terenu. System ten to nie tyko nowoczesne i reprezentatywne wzornictwo, ale także najwyższa jakość oraz wieloletnia gwarancja antykorozyjna.

CLASSIC AW.10.01

CLASSIC AW.10.01 znakomicie nadaje się zarówno do ogrodzenia klasycznego, jak i nowatorskiego domu. Ogrodzenie składa się z prostych, stalowych profili o wymiarach 40 x 20 mm. Całość przyspawana została do dwóch poziomych elementów o wymiarach 40 x 27 mm. By podkreślić klasyczny wygląd tego systemu, zamiast klasycznych grotów zastosowano tutaj specjalne, czarne nakrętki. Całość zabezpieczona jest przed korozją, dzięki cynkowaniu ogniowemu oraz pomalowaniu proszkowemu.

CLASSIC AW.10.02

Klasyczne kształty – to zdecydowanie wyróżnia ogrodzenie CLASSIC AW.10.02 na tle innych modeli. Prosta forma i bardzo regularna konstrukcja sprawiają, że to ogrodzenie palisadowe doskonale komponuje się z każdym typem domu. Model CLASSIC AW.10.02 składa się ze stalowych kształtowników o wymiarach 30 x 18 mm. Całość została przyspawana do dwóch poziomo umieszczonych profili. Ogrodzenie zostało dwufazowo zabezpieczone przed korozją, dzięki cynkowaniu ogniowemu oraz malowaniu proszkowemu. Wypełnienie zostało zakończone specjalnymi zatyczkami zamiast klasycznych grotów ozdobnych.

CLASSIC AW.10.04

Model CLASSIC AW.10.04 to bardzo klasyczne, a zarazem eleganckie i ciekawe rozwiązanie. Model tego ogrodzenia składa się z prostej konstrukcji z okrągłymi kształtownikami o średnicy 20 mm. Dostępna jest możliwość zakończenia górnego w formie prostej, łuku wklęsłego lub wypukłego. Całość została zabezpieczona przed korozją. Dzięki systemowi Duplex polegającemu na cynkowaniu ogniowym i malowaniu proszkowym, ogrodzenie jest odporne na warunki atmosferyczne i przez bardzo długi czas nie wymaga konserwacji.

CLASSIC AW.10.05

CLASSIC AW.10.05 to bardzo proste ogrodzenie, które wyróżnia się na tle innych modeli palisadowych. Model ten wykonany jest ze stalowych pustych kształtowników o wymiarach 20 x 20 mm. Całość została przyspawana do dwóch poziomych profili o wielkości 40 x 27 mm. Ogrodzenie zostało zabezpieczone przed korozją poprzez system Duplex. Oznacza to, że ogrodzenie poddano cynkowaniu ogniowemu oraz malowaniu proszkowemu. Dodatkowo wypełnienie zostało zakończone specjalnymi zatyczkami zamiast klasycznych grotów ozdobnych.

CLASSIC AW.10.06

Model ten wykonano ze stalowych profili o wymiarach 20 x 20 mm. Dodatkowo całość może mieć proste, wypukłe lub wklęsłe zakończenie górnej krawędzi. Każde wypełnienie zamiast grotów zamknięte jest specjalnymi, czarnymi zatyczkami. Ogrodzenie CLASSIC AW.10.06 zostało zabezpieczone przed korozją. Dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu nie musisz obawiać się o trwałość tego systemu.

CLASSIC AW.10.16

CLASSIC AW.10.16 to stalowe ogrodzenie palisadowe, wykonane z pustych profili o wymiarach 70 x 20 mm. Całość została przyspawana do dwóch poziomowych profili o wielkości 40 x 27 mm. Odległość pomiędzy poszczególnymi palisadami wynosi ok. 39 mm. Świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz przesłonić nieco widok działki. CLASSIC AW.10.16 został zabezpieczony przed korozją. Aby zapewnić ogrodzeniu trwałość, model ten poddano cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu.

CLASSIC AW.10.17

Ogrodzenie palisadowe CLASSIC AW.10.17 to elegancki, a zarazem bardzo klasyczny model. Ogrodzenie zostało wykonane z pustych profili stalowych o wymiarach 70 x 20 mm. Całość została przyspawana do dwóch profili poprzecznych o wielkości 40 x 27 mm. W tym wypadku odległość pomiędzy poszczególnymi palisadami wynosi ok. 70 mm. CLASSIC AW.10.17 został zabezpieczony przed korozją. Aby zapewnić ogrodzeniu trwałość, model ten poddano cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu. Dodatkowo model dostępny jest w trzech wersjach zakończenia górnej krawędzi: prostej, wklęsłej i wypukłej.

CLASSIC AW.10.70

Niezwykle klasyczne ogrodzenie CLASSIC AW.10.70 świetnie komponuje sie zarówno z designerską, nowoczesną architekturą, jak i tradycyjnym budownictwem. Ogrodzenie palisadowe zostało wykonane ze stalowych, drążonych profili o wymiarze 40 x 27 mm i dostępne jest wyłącznie z prostym zakończeniem krawędzi górnej. Aby zapewnić CLASSIC AW.10.70 trwałość, model został ocynkowany ogniowo i pomalowany proszkowo. Dzięki temu ogrodzenie jest odporne na korozję.

CLASSIC AW.10.71

Klasyczny kształt oraz proste zakończenie krawędzi górnej to cechy, które bez wątpienia wyróżniają ogrodzenie palisadowe CLASSIC AW.10.71. Całość wykonana została z wysokiej klasy stalowych kształtowników o wymiarach 20 x 20 mm. To ażurowe ogrodzenie zostało dwufazowo zabezpieczone przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego i malowania proszkowego.

CLASSIC AW.10.72

CLASSIC AW.10.72 to ciekawe, proste ogrodzenie palisadowe, które zapewnia komfort przebywania na własnej posesji. Doskonale prezentuje sie zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i klasycznych budynków i działek. CLASSIC AW.10.72 wykonany jest ze stalowych, drążonych profili o wymiarach 70 x 20 mm. Wypełnienie zostało zespawane pionowo do ramy 40 x 27 mm. Ogrodzenie posiada proste zakończenie krawędzi górnej i jest zabezpieczone przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego i malowania proszkowego.

CLASSIC AW.10.TT

Ogrodzenie palisadowe CLASSIC AW.10.TT nie zapewnia żadnych prześwitów. Ogrodzenie to wypełnione zostało blachą trapezową, która została przynitowana do konstrukcji ramy. Posiada proste zakończenie górnej krawędzi. CLASSIC AW.10.TT zabezpieczony jest przed zniszczeniem i korozją. Dzięki dwufazowemu systemowi Duplex, polegającemu na ocynkowaniu ogniowym i pomalowaniu proszkowym, ogrodzenie jest niezwykle trwałe.
Proste stalowe profile pionowe o różnych wymiarach i prześwicie w zależności od modelu
Klasyczne wzornictwo
Elementy wykończenia stanowią specjalne zatyczki
Całość zabezpieczona jest przed korozją, dzięki cynkowaniu ogniowemu oraz pomalowaniu proszkowemu. Poniżej znajdziesz dostepne kolory.
Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku.
Sprawdź dostępne kolory.
 • RAL 9005
 • RAL 6005
 • RAL 7016
 • RAL 7021
 • RAL 8019
 • RAL 8017
 • RAL 7040
 • RAL 7030

Realizacje