Nowoczesne Ogrodzenia Systemowe
  • phone 22 290 58 58
  • mail biuro@ogrodzenia-iss.pl
  • place 05-840 Brwinów, Obwodnica 1
  • schedule pn-pt 9:15 - 16:30

Ogrodzenia palisadowe - pionowe, stylizowane

Elegancja w najwyższym wydaniu. Wyoskiej jakości przęsła wykonane ze stalowych kształtowników zamkniętych.

Premium AW.10.63

PREMIUM – AW.10.63 to eleganckie ogrodzenie w najlepszym wydaniu. Prosta, klasyczna forma i zakończenie w postaci okrągłych grotów nasadowych. Model posiada kwadratowe profile drążone o wielkości 20 x 20 mm, które są zgrzewane pionowo i łączone za pomocą przekrojów poprzecznych. PREMIUM – AW.10.63 ma zakończoną krawędź górną łukiem wypukłym. Ogrodzenie znakomicie nadaje się do posesji w każdym stylu. Podkreśli charakter zarówno nowoczesnych, jak i bardzo tradycyjnych działek.

Premium AW.10.64

Postaw na eleganckie, a zarazem bardzo klasyczne ogrodzenie Twojej posesji, czyli PREMIUM – AW.10.64. Model wykonany jest z kwadratowych, drążonych profili o wymiarach 20×20 mm. Pomiędzy nimi znajdują się poziome przekroje łączące – dwa na górze oraz jeden na dole. Ogrodzenie zakończone jest kulistym grotem nasadowym typu FL. PREMIUM – AW.10.64 został podwójnie zabezpieczony przed korozją za pomocą systemu Duplex. Daje on wysoki stopień ochrony przed odpryskaniem i rdzewieniem. Ten model ogrodzenia znakomicie nadaje się do różnego typu posesji – zarówno tych nowoczesnych, jak i o bardzo klasycznej zabudowie.

Premium AW.10.65

PREMIUM – AW.10.65 to stylowe ogrodzenie składające się z prostej formy i eleganckiego zakończenia w postaci aluminiowych, okrągłych grotów. Wzór składa się z pionowych przekrojów, które dodatkowo ozdobione są krótkimi, prostymi rozpórkami o kwadratowym profilu. Ogrodzenie zostało zabezpieczone przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Charakterystyczna końcówka oraz zakończenie krawędzi górnej łukiem wypukłym to wyróżniki tego modelu.

Premium AW.10.66

Klasyczne i stylowe – tak w dwóch słowach można określić ogrodzenie PREMIUM – AW.10.66. Posiada ciekawe i eleganckie zakończenie profilu w postaci okrągłego grotu nasadowego. Model ten wykonany jest z pionowych przekrojów, ozdobionych krótkimi, ułożonymi wypukle rozpórkami o kwadratowym profilu. One również zakończone są aluminiowym grotem w kształcie kuli. Ogrodzenie zostało zabezpieczone przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego i malowania proszkowego. PREMIUM – AW.10.66 doskonale nadaje się zarówno do posesji prywatnych, jak i publicznych. Stanowić będzie eleganckie zabezpieczenie każdej działki.

Premium AW.10.67

Postaw na PREMIUM – AW.10.67, jeśli szukasz eleganckiego, a zarazem prostego ogrodzenia Twojej posesji. Ten model to rozwiązanie idealne do nowoczesnych, ale także i klasycznych budynków. Model wykonany jest z klasycznych, pionowych przekrojów ozdobionych krótkimi, wklęsłymi profilami o kwadratowym kształcie i rozmiarze 20 x 20 mm. Całość została zakończona ciekawymi, okrągłymi grotami wykonanymi z aluminium. Dodatkowo PREMIUM – AW.10.67 został zabezpieczony przed korozją za pomocą systemu Duplex, na który składa się cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe

Premium AW.10.68

To proste ogrodzenie, które znakomicie komponuje się zarówno z designerskimi i bardzo nowoczesnymi posesjami, jak i klasycznym budownictwem. Model cechuje elegancka forma oraz szlachetne wykończenie w postaci okrągłych, aluminiowych grotów. Ogrodzenie składa się z kwadratowych profili drążonych, które zostały połączone z przekrojami poprzecznymi za pomocą zgrzewania. PREMIUM – AW.10.68 posiada wypukłe zakończenie górnej krawędzi. Zabezpieczony jest przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego i malowania proszkowego.

Premium AW.10.69

To ciekawe ogrodzenie, które świetnie pasuje do każdej posesji. Składa się z bardzo prostej formy i eleganckiego zakończenia w postaci aluminiowych, okrągłych grotów. Model wykonany jest z pionowych przekrojów o prostym zakończeniu. Zabezpieczenie przed korozją zapewnia ogrodzeniu system Duplex, polegający na cynkowaniu ogniowym oraz pomalowaniu proszkowym powierzchni całego profilu.
Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu. Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku.
Sprawdź dostępne kolory.
  • RAL 7016
  • RAL 9005
  • RAL 6005
  • RAL 8016

Realizacje